در این اردو که روز پنجشنبه ۲ شهریور از ساعت ۷:۳۰ الی 13:30 برگزار گردید دانش آموزان جدید الورود پس از پذیرش ، دریافت پیکسل من یک صالحینی ام و یک کارت رنگی که نام و نام خانوادگی دانش آموز بر روی آن نوشته شده بود و تقسیم شدن به ۶ گروه با رنگهای مختلف به همراه سرگروه های خود به صرف صبحانه پرداختند.

پس از صرف صبحانه و چایی به مرکز نجوم فضای بیکران ایرسا رفتند. این مرکز شامل آشنایی با شاتل فضایی ، راهروهای شبیه سازی ایستگاه فضایی ،آسمان نمای دیجیتال ، شبیه سازی سطح ماه ، دیوار مشاهیر نجوم ، ترازوی سیارات ، آشنایی با انواع تلسکوپ، عینک‌های واقعیت مجازی برای سفر شبیه سازی شده در فضا و رصد خانه بود که بوسیله تلسکوپ آن به رصد خورشید پرداختند‌.

در ادامه به گروه های خود برگشتند و طی یک برنامه چالشی و جذاب با مطالعه بیوگرافی استادان خود ، درس مربوط به هر استاد را حدس زدند و سپس با حضور استاد و معرفی خود ، تعداد درست و غلط حدسهایی که زده بودند را متوجه شدند‌.

در آخر، هم پس از اقامه نماز ظهر ،پای صحبت های شیرین حجت الاسلام والمسلمین مصلحی پیرامون بندگی خدا و گوش به فرمان والدین بودن نشستند و سپس همه سر یک سفره ناهار خوردند و در آخر هم با آمدن اولیاء ، دانش آموزان تحویل ایشان شدند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *